Hakkımızda

Kaliteli ve tecrübeli hizmet anlayışı ile Eker Tur

Taşımacılık sektöründe yeniliklerin firması olarak hizmet veren Eker Tur, 2007 yılından bu yana sayısız hizmeti ve yenilenen yüzüyle 2019 yılında kuruldu. Ağırlıklı olarak personel ve öğrenci taşıma hizmeti sunan EKER, işe başladığı ilk günden bu yana yeni teknolojilerin uygulayıcısı oldu. Konfor ve güveni ilke edinen EKER, deneyimli ve güler yüzlü personeli ile bireysel ve toplumsal hedefleri gözeterek, çalışanlarının ve müşterilerinin çıkarlarını en üst seviyede tutmaktadır. Seçkin kitlelerin beklentileri doğrultusunda kurduğu sistemler ve uyguladığı yeniliklerle mesleki pek çok konuda öncü olan EKER, Türkiye için çok yeni olan besleme araçlar ile taşıma, planlı koruyucu bakım uygulamaları, güzergah risk değerlendirmeleri, trafikte güvenlik ve defansif sürücülük teknikleri eğitimleri gibi uygulamaları titizlikle araştırıp geliştirmiştir.

Misyonumuz;
Sektördeki bilgi birikimimiz, deneyimli ve güler yüzlü personelimizle, ekonomik – sosyal amaçlar ile bireysel, toplumsal hedefleri gözeterek, çalışanlarımız ve müşterilerimizin çıkarlarını en üst seviyede gözetmek, müşterilerimizin kendi faaliyet alanlarına odaklanmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz;
İnsana saygılı bir şirket olarak, can ve mal güvenliğini en üst düzeyde sağlamak, kaliteli hizmet vererek sonuç odaklı çalışan bir çözüm ortağı olmaktır.

Bize Ulaşın
Images
Images

© Eker Tur, 2020. Tüm Hakları Saklıdır.